Kataloglar sayfanın altında yer alır.

Oriflame Ocak Kataloğu 2014

2014 yılının Oriflame serüveni bu katalogla başlıyor. Oldukça verimli geçtiğini düşündüğümüz güzel bir seneden sonra Oriflame Ocak kataloğu 2014 ile birlikte yepyeni bir sayfa daha açıyoruz. Daha önce hiç görmediğiniz ürünler sizleri bekliyor olacak.
Ocak 2014'de görme fırsatı bulabileceğiniz  ürünlerden biri transparan rengiyle çok satan lip spa dudak koruyucu. Artık onun yepyeni renkleri var Oriflame dudaklarınıza doğal ve güzel renklerle spa deneyimi yaşatmayı vaad ediyor. 60 kadın üzerinde yürütülen tüketici testine göre bu ürünün tüm gün nemlendirdiği ve dudağı yumuşatıp pürüzsüzleştiği sonuçlarına varılmıştır. 2014 Oriflame ocak kataloğunu online inceleme fırsatını bulanlar bu güzel ürünü 9,90'a satın alabileceklerini görebilirler.

Ama biz burada katalogtan alıntıladığımız birkaç güzellik detayını paylaşmak istiyoruz. Oriflame Şubat kataloğu 2014'den aldığınız ürünleri en etkili şekilde nasıl kullanabilirsiniz ona bakalım. Örneğin; Dudaklarınızda daha dolgun, daha çekici bir görünüm mü istiyorsunuz? O halde favori Power Shine rujunuzu uyguladıktan sonra alt dudağınızın ortasına dudak parlatıcısı sürmeyi unutmayın. Küçük bir detay olarak gözükebilir ama etkili sonuçları olacaktır. Bu aralar allık almayı düşünüyorsanız Bu oriflame kataloğu tam size göre. Özel efektli allıklarının sayfa 50'de %55 indirimlerle satılmasının yanısıra buna ek olarak yanında alacağınız allık fırçası %70 indirimle sizin olabilir. Allık uygulaması konusunda Oriflame Güzellik Direktörü Jonas Wremell'in size birkaç tavsiyesi var: "Allık uygulamaları çok amaçlıdır. Ben her zaman yüz hatlarını vurgulamaya odaklanırım.

Doğaya ve insanlara saygı Oriflame'in temel çalışma prensibini oluştururken, doğadan ilham alan benzersiz ve yenilikçi ürünleriyle güzelliğine önem veren kadınlar ve bakımlı erkekler için çeşitli ürün yelpazesiyle sektörün öncülerindendir.

Oriflame yüz makyajı tüyoları
Pembemsi bir etki için yanaklara biraz fazla allık uygulayıp trendi yakalayabilir veya bir ya da birkaç dokunuşla daha masum bir ifade elde edebilirsiniz." Biz sadece Oriflame Ocak kataloğu 2014'den birkaç güzel haber paylaştık. Ama bildiğiniz gibi Oriflame zengin kataloglar sunar. Tüm detayları incelemek için alttaki bağlantıyı tıklatın.

Son 12 Katalog