Oriflame Şubat Kataloğu 2014

  Yeni bir yıla bomba gibi bir giriş yaptıktan sonra Oriflame Şubat Kataloğu 2014 ile beraberiz.
  Bildiğiniz gibi bu ay hem erkekler, hem de kadınlar için özel bir ay ve bu aya özel tüm hediye ihtiyaçlarınızı sevgililer günü broşüründen karşılayabilirsiniz. Buna aynı zamanda bir Oriflame şubat kataloğu demek de mümkün. Kataloğun tüm detaylarını altta bulunan kataloğu görüntüle linkinden online iceleme şansına sahipsiniz.

  Ama biz burada katalogtan alıntıladığımız birkaç güzellik detayını paylaşmak istiyoruz. Oriflame Şubat kataloğu 2014'den aldığınız ürünleri en etkili şekilde nasıl kullanabilirsiniz ona bakalım. Örneğin; Dudaklarınızda daha dolgun, daha çekici bir görünüm mü istiyorsunuz? O halde favori Power Shine rujunuzu uyguladıktan sonra alt dudağınızın ortasına dudak parlatıcısı sürmeyi unutmayın. Küçük bir detay olarak gözükebilir ama etkili sonuçları olacaktır. Kurumsal olarak büyüme hedeflerini arttıran Oriflame, Türkiye'de de hızla gelişmekte olan güzellik sektöründe yer edinmiştir. Türkiye her geçen gün Oriflame temsilci sayısını arttırmasıyla, Oriflame Global için öncelikli büyüme ülkelerinden biri olarak değerlendiriliyor.

  Doğaya ve insanlara saygı Oriflame'in temel çalışma prensibini oluştururken, doğadan ilham alan benzersiz ve yenilikçi ürünleriyle güzelliğine önem veren kadınlar ve bakımlı erkekler için çeşitli ürün yelpazesiyle sektörün öncülerindendir.

  -Oriflame ile kaş bakımı
  Ayrıca kalın kaş modası da çıkışını sürdürüyor. Kaşlarınızı vurgulamak için koyu tonu kullanın ama kaş farını kaşlarınızın çıkış yönüne doğru uyguladığınızdan emin olun. Etkileyici bir görüntü için parlak bir göz makyajı ile tamamlayın. Bu doğrultuda htiyacınız olan tüm ürünleri Oriflame Şubat kataloğu 2014'de bulabilirsiniz.

  Son 6 Katalog

  • 1-30 Kasım 2014 (Kampanya 11)

   Sonraki katalog; Kasım fırsatları şimdiden burada.

   Kataloğu Görüntüle
  • Oriflame Ekim 2014 kampanyaları
   1-31 Ekim 2014 (Kampanya 10)

   Bu ayın kataloğu, fırsatlar kaçmadan yararlanın.

   Kataloğu Görüntüle
  • Eylül 2014 Oriflame
   1 - 30 Eylül 2014 (Kamp. 9)

   Geçen ayın kataloğu ile neler kaçırdığınıza bakın.

   Kataloğu Görüntüle
  • Ağustos 2014
   1 - 31 Ağustos 2014 (Kamp. 8)

   Ağustos ayının Oriflame kataloğu ve fırsat broşürleri.

   Kataloğu Görüntüle
  • oriflame Temmuz Ramazan ayı kataloğu 2014
   1 - 31 Temmuz 2014 (Kamp. 7)

   Yazdan kalma bir Oriflame kataloğunu buradan inceleyin.

   Kataloğu Görüntüle
  • oriflame haziran babalar günü kataloğu 2014
   1 - 30 Haziran 2014 (Kamp. 6)

   Geçen yazın ilk kataloğunu halen buradan inceleyebilirsiniz..

   Kataloğu Görüntüle