Kataloglar sayfanın altında yer alır.

Oriflame Şubat Kataloğu 2014

Yeni bir yıla bomba gibi bir giriş yaptıktan sonra Oriflame Şubat Kataloğu 2014 ile beraberiz.
Bildiğiniz gibi bu ay hem erkekler, hem de kadınlar için özel bir ay ve bu aya özel tüm hediye ihtiyaçlarınızı sevgililer günü broşüründen karşılayabilirsiniz. Buna aynı zamanda bir Oriflame şubat kataloğu demek de mümkün. Kataloğun tüm detaylarını altta bulunan kataloğu görüntüle linkinden online iceleme şansına sahipsiniz.

Ama biz burada katalogtan alıntıladığımız birkaç güzellik detayını paylaşmak istiyoruz. Oriflame Şubat kataloğu 2014'den aldığınız ürünleri en etkili şekilde nasıl kullanabilirsiniz ona bakalım. Örneğin; Dudaklarınızda daha dolgun, daha çekici bir görünüm mü istiyorsunuz? O halde favori Power Shine rujunuzu uyguladıktan sonra alt dudağınızın ortasına dudak parlatıcısı sürmeyi unutmayın. Küçük bir detay olarak gözükebilir ama etkili sonuçları olacaktır. Kurumsal olarak büyüme hedeflerini arttıran Oriflame, Türkiye'de de hızla gelişmekte olan güzellik sektöründe yer edinmiştir. Türkiye her geçen gün Oriflame temsilci sayısını arttırmasıyla, Oriflame Global için öncelikli büyüme ülkelerinden biri olarak değerlendiriliyor.

Doğaya ve insanlara saygı Oriflame'in temel çalışma prensibini oluştururken, doğadan ilham alan benzersiz ve yenilikçi ürünleriyle güzelliğine önem veren kadınlar ve bakımlı erkekler için çeşitli ürün yelpazesiyle sektörün öncülerindendir.

-Oriflame ile kaş bakımı
Ayrıca kalın kaş modası da çıkışını sürdürüyor. Kaşlarınızı vurgulamak için koyu tonu kullanın ama kaş farını kaşlarınızın çıkış yönüne doğru uyguladığınızdan emin olun. Etkileyici bir görüntü için parlak bir göz makyajı ile tamamlayın. Bu doğrultuda htiyacınız olan tüm ürünleri Oriflame Şubat kataloğu 2014'de bulabilirsiniz.

Son 12 Katalog