Kataloglar sayfanın altında yer alır.

Oriflame Mart Kataloğu 2018

Oriflame Kampanya 3 çıktı ve şimdiden sitemizdeki yerini aldı. Mart ayında Dünya kadınlar günü de unutulmadı. Süprizleri görmek için hiç vakit kaybetmeden içeri buyrun.

Mart ayı ve 2018 Dünya Kadınlar Günü Fırsatları

Mart ayına "Büyük gözler daime güzel" sloganıyla giriş yapıyoruz. Haliyle göz makyajına dair zengin bir içerik Oriflame mart kataloğu 2018'de beğeninize sunuluyor. Yepyeni oriflame maskarası özel tanıtım teklifiyle daha ilk sayfada karşımıza çıkıyor. Kirpiklerinize dipten uca kadar etki ederek, özel fırçasıyla müthiş bir belirginlik ve kıvrım kazandıran bu maskarayı tanıtım teklifiyle satın alabilirsiniz.

Oriflame kalıcı ruju, şimdi kadifemsi ve mat bir bitiriş sunan yeni versiyonuyla karşınızda. Kendinden emin, cesur bir güzellik sergilemeniz için yoğun ve canlı 5 renk seçeneğine sahip. Oriflame Mart kataloğu 2018'e özel tekliflere mutlaka göz atın. Uzun süreli nem vermesi için BAKIM YAPAN YAĞLAR ve YUMUŞATICI içeriklerle zenginleştirilmiştir, HAFİF dokuludur.

Dudaklarınıza şekil ve renk veren, kolay uygulama sunan kalemler Oriflame Kampanya 3'ün yıldızlarından. Bu yoğun renkli, kremsi kalemlerle dudaklarınıza daha iyi şekil verebilir, etkileyici renk tonlarına kavuşturabilirsiniz. Uygulaması kolay, gün boyu kalıcı bir dudak makyajı için ideal seçim.

DOĞAL VE AYDINLIK BİR MAKYAJ İÇİN İDEAL BAZ

HaloLight Technology TM ile doğal ışıltınızı ortaya çıkarır. Fondötenin etkisini güçlendirirken aynı zamanda kullanım süresini uzatır. Gözenekleri kapatarak cildi kusursuz bir makyaj için hazırlar. Mart ayının en özel ürünlerinden olan bu Fondötenin altında BAZ olarak veya tek başına CİLT TONUNUZU EŞİTLEMEK için kullanabilirsiniz.

ORİFLAME İLE FRANSIZ MANİKÜRÜ ARTIK ÇOK KOLAY!

1.ADIM: The ONE French Manikür Tırnak Cilası'nın 3 renginden birini, bir veya iki kat uygulayın. Geniş uçlu fırça, hızlı ve eşit bir uygulama sağlar.

2. ADIM: Profesyonel ellerden çıkmış gibi görünen tırnaklar için The ONE Tırnak Ucu Bantları’nı kullanarak cilanın uygulanacağı bölgeyi belirleyin

3. ADIM: İnce fırça kullanarak The ONE White Tip Cilasını ikkatlice uygulayın. Cilanın tamamen kurumasını bekleyin ve ardından tırnak bantlarını çıkarın.

4. ADIM: Nerede olursanız olun tırnaklarınızı The ONE White Tip Manikür Kalemi ile tazeleyin. Tek yapmanız gereken kalemi nemlendirip tırnaklarınızın altını boyamak

5.ADIM: Silikonlu ve Gliserinli el kremini düzenli kullanarak tırnaklarınızı ve ellerinizi nemlendirin ve koruyun.

Oriflame mart kataloğu 2018 online inceleme sayfamızda bizim gözümüze takılan bazı yeni ürünleri paylaştık. Devamını üstteki katalogta bulabilirsiniz."

Son 12 Katalog