Kataloglar sayfanın altında yer alır.

Oriflame Nisan Kataloğu 2018

Kampanya 4 sayfamızdasınız. Nisan ayının kataloğunu online incelerken ayın fırsat broşürlerine de göz atabilirsiniz.

Oriflame Hairx Serisi ile Saç Dökülmesine Profesyonel Çözüm

Saç dökülmesi hem kadın hem de erkeklerde en sık yaşanan sorunlardan biridir. HairX Advanced serisi kullananların %86’sı daha sık, dolgun ve hacimli görünen saçlara kavuşmuştur.

NEOFORCE BREAKTHROUGH TEKNOLOJİSİ: NeoForce Breakthrough saç uzamasını teşvik eden, patentli bir teknolojidir ve saç dökülmesini yavaşlattığı kanıtlanmıştır. Bu muhteşem seriiye Oriflame nisan kataloğu 2018 ile ister set halinde ister teker teker sahip olabilirsiniz.

GÜÇLENDİRİCİ ŞAMPUAN - Saçı ve saç derisini arındırır (UYGULAMA ŞEKLİ: -Temiz saç diplerine günde 2 kez uygulayın. -Islak ya da kuru saça uygulanablir. -Durulanmaz)

DÖKÜLME KARŞITI TONİK SPREY - Saçı kökten uca güçlendirerek saç dökülmesini yavaşlatır.

DOLGUNLAŞTIRICI SPREY - Saçın daha seyrek olan alanlarının daha dolgun gözükmesini sağlar. (UYGULAMA ŞEKLİ: Nemli saça sıkın ve saçınızı kendi tarzınıza göre şekillendirin. Daha fazla hacim için kuru saça da uygulayabilirsiniz.)

Gördüğünüz gibi Oriflame saç dökülmesi konusuna nihayet Oriflame 2018 Nisan kataloğunda el atmış görünüyor. Diğer ürünlerindek işe yararlılık düşünülürse bu ürünlerin de işe yarayabileceği konusunda ümitvarız.

Son 12 Katalog